Захист комплексних дипломних проектів

У березні 2017 року відбулися вже традиційні захисти комплексних дипломних проектів за участю магістрів кафедри «Управління бізнесом». Цього разу були виконані спільні проекти з кафедрами: технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів; технології ресторанного і оздоровчого харчування; біотехнології, консервованих продуктів і напоїв.

Магістр Двуреченська Анна (керівник від кафедри управління бізнесом – д.е.н. Басюркіна Н.Й.) в рамках комплексного дипломного проекту з кафедрою технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів, виконала роботу на тему «Розробка та оцінка інвестиційної привабливості проекту впровадження у виробництво хлібобулочних виробів за технологіями відкладеної випічки на ПАТ «Одеський Коровай». Основними перевагами технології є: безвідходне виробництво; відсутність повернень з боку партнерів; відсутність нереалізованої продукції; наявність гарантованого запасу при непередбаченому підвищенні попиту; позбавлення від розвитку картопляної палички; економія енерговитрат виробництва. Захист відбувся на підприємстві ПАТ «Одеський Коровай».

Магістр Ремінна Єлизавета (керівник від кафедри управління бізнесом – к.е.н. Крупина С.В.) в рамках комплексного дипломного проекту з кафедрою біотехнології, консервованих продуктів і напоїв, виконала роботу на тему «Комерційний аналіз і розрахунок економічної ефективності проекту розробки технології фруктово-ягідних напоїв зі свіжої сировини». Метою економічної частини комплексної магістерської роботи була оцінка економічної ефективності та інвестиційної привабливості будівництва заводу з виробництва нектарів і джемів в селі Запсонь Берегівського району Закарпатської області.

Також відбулося три комплексних дипломних проекти з кафедрою технології ресторанного і оздоровчого харчування (керівник від кафедри управління бізнесом – к.е.н. Свистун Т.В.).

Магістр Федорчук Алла виконала роботу на тему «Управління проектом створення заготівельного підприємства для організації роботи шкільних їдалень в м. Одеса». Актуальність цієї роботи полягає в тому, що сьогодні питання забезпечення і організації харчування дітей в навчальних закладах залишається одним з найактуальніших і заслуговує на особливу увагу. Розробка проекту підприємства для організації роботи шкільних їдальнях викликана необхідністю створення умов для збереження здоров’я дітей, підвищення рівня організації харчування, забезпечення школярів раціональним і якісним харчуванням, впровадження нових технологій приготування їжі і форм обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів, забезпечення правильними, екологічно чистими продуктами харчування.

Магістр Дженджеро Наталя представила роботу на тему «Управління проектом розвитку кафе «Лагуна» в смт. Вилкове ». Метою виконання роботи було проведення оцінки інвестиційної привабливості проекту розвитку кафе «Лагуна» в смт. Вилкове шляхом включення цього закладу в туристичну програму екскурсій в «українську Венецію».

Магістр Туз Катерина виконала роботу на тему «Оцінка інвестиційної привабливості проекту виробництва заморожених борошняних кулінарних напівфабрикатів з ламінарією». Актуальність даної роботи полягала в тому, щоб запропонувати механізм подання інноваційних розробок наукових установ діючим підприємствам, які можуть бути зацікавлені в їх впровадженні.

Всі роботи отримали відмінні оцінки і позитивні відгуки екзаменаційних комісій. Магістри, які брали участь в комплексних проектах, відзначили, що робота в команді була цікавою і корисною з точки зору отриманого досвіду вирішення виробничих завдань.

Кафедра «Управління бізнесу» готова до вирішення нових спільних творчих проектів з кафедрами Академії!