МІЖВУЗІВСЬКА НАУКОВА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ 2016 – СЕКЦІЯ УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ

Традиційно навесні в ОНАХТ проходять студентські наукові конференції. Так, в рамках міжвузівської наукової студентської конференції 1 квітня 2016 року відбулась перша студенська конференція секції управління бізнесом.

О.О. Меліх, науковий керівник конференції, разом з секретарем Н.В. Буряченко розпочали конференцію з теплих привітань учасників і гостей конференції. Яскраві  презентації супроводжували доповіді учасників – бакалаврів і магістрів денної та заочної форм навчання. Продумана черговість доповідей дозволила слухачам прослідкувати розвиток харчового бізнесу від вирішення найпростіших питань малого бізнесу до розв’язання загальнодержавних задач харчової промисловості на національному рівні. Студенти-бакалаври Тетяна Федорова, Вікторія Мініна і Андрій Деркач (керівник доц. О.О. Меліх) навели цікаві дослідження щодо кондитерського бізнесу, а саме виробництва кондитерських прикрас, печива “макарон”, цукерок тощо, та можливість їх впровадження в Україні.  Підкреслимо, що презентації  охоплювали не тільки звичайні “економічні” таблиці, графіки і схеми, а й історичні дані та малюнки,  відеоролики щодо сучасних виробничих процесів, супроводжувались чудовою музикою і викликали непідробну цікавість у всіх присутніх.

Студенти-магістри Алла Лянна (керівник доц. Т.В. Свистун) і Ганна Двуреченська (керівник доц. Н.Й. Басюркіна) презентували власні наукові дослідження щодо розвитку та регулювання плодоовочевого консервного бізнесу, в тому числі соціальні проекти дитячого харчування і проекти розвитку нових видів бізнесу.

Конференція завершилась урочистим нагородженням сертифікатами її учасників. Гості конференції – студенти факультету економіки, бізнесу і контролю,  навіть конспектували корисні матеріали, а після закінчення офіційної частини за чашкою смачної кави з високоякісними вітчизняними кондитерськими виробами,  із задоволенням спілкувались з доповідачами та обговорювали найгостріші проблеми розвитку харчового бізнесу в Україні з викладачами кафедри управління бізнесом.